Про мене

Сертифікати навчання

Додаткове навчання


ЖІНОЧИЙ СТАЙЛІНГ

"Мистецтво роботи з лініями зовнішності" вебінар О.Галушка

"Мистецтво роботи зі стилями" вебінар О.Галушка

"Психологія стилю. Як мода впливає на особистість. Взаємозв'язок стилю та ідентичності" О. Зінькова

"Вінтажні ювелірні прикраси" Ірен Равчук, О. Галушка

"Психологія кольору"

"Архитипи в моді"


ФЕШН ЗЙОМКИ

"Fashion styling" Н. Гук

"За кадром створоння фешн фотографіі. Від задуму до реалізації"

"Фешн зйомки" Євген Белов


ЧОЛОВІЧИЙ СТАЙЛІНГ

Курс "Men's Style" M. Мартинів

Підвищення кваліфікації "Men's Style Upgrade" M. Мартинів

"Сучасний діловий стиль" вебінар Р.Тимофєєв

"Дрес-коди" вебінар Р.Тимофєєв 


ІНДУСТРІЯ МОДИ

"Fashion Forecasting. Що це таке і як з ним працюють у фешн індустрії" М. Мурадова, А. Єременко

"Як знайти свою нішу на ринку через впізнаваний візуал та сильний особистий бренд" вебінар А. Фетісова

"Перспективи розвитку стиліста. Досвід роботи в люксовій компанії Net-a-porter" вебінар Т.Ткачук

"Як працювати з критикою, фідбеком та емоціями клієнта" прямий ефір М. Цуканова, О. Галушка

"Постановка голосу та особливості мовлення" О. Штейсель

"Портфоліо стиліста" К. Антоненко

"Фешн ілюстрація"

"Стратегія успіху на тижнях моди" Г. Галебах 02.09.2024

"Українські традиції, що надихають"

"Колаборації в моді"

"Стайлінг та внутрішній супротив"

"Вільний голос" курс Аліна Бронішевська



Моя історія відносин з модою

Якось на одному з курсів для стилістів, ми з дівчатами знайомилися між собою і коротко розповідали про себе: чим займалися до стилістики, чому пришли в цю сферу, чому саме зараз. На той момент я згадала тільки те, що захоплювалася модою усе життя з самого дитинства, але трохи більше поміркувавши, в пам'яті з'явилися досить цікаві деталі. Виявилося, усі події в житті вели мене саме до цього моменту!

Пям'ятаю, якось у дитинстві, коли був дефіцит усього, дідусь привіз з-за кордону мені неймовірної краси сукню з воланами. Я навіть не знала, що то моя мрія, поки не побачила її! І от, крокуючи містом у новенькій сукні, ще зовсім маленька, десь років 5-6, я пританцьовувала кожним кроком та захоплювалась тим, як грають за вітром ті волани, відчуваючи себе найстильнішою.

Ще у 2000-і роки я приїхала з маленького містечка у серці України підкорювати столицю в неймовірному двобортному пальті довжиною міді з червоною атласною підкладкою (яке шили по моїх замірах, тому що знайти готове таке, як я хотіла, тоді було неможливо), з капелюхом Федорою і лаковою сумкою-багетом. Ммм... Прямо бачу той образ перед очима! І знаєте що? Вже стільки років пройшло, а він і досі актуальний!

Далі цілий семестр в Академії керівних кадрів культури та мистецтв, де навчалася на соціолога, у мене був навіть курс "Стиліст-іміджмейкер". Ніхто не розумів навіщо він соціологам, а я була просто в захваті! Ловила кожне слово викладача, адже на той момент зовсім не було інформації, щоб щось вивчити самостійно з даної теми, і єдина з групи купила її книгу з предмета. Книга виявилась не цікава, але зерно інтересу було посіяно.

За два тижні до захисту дипломної я не витримала... і сама змінила якусь дуже нудну тему на "Соціологію моди". Звичайно науковий керівник був у шоці й відмовляв мене як тільки міг, адже то неможливо було написати роботу в такі короткі терміни. В той час я вже працювала за спеціальністю на пів ставки в підрозділі Головного управління науки та освіти м. Києва, проводила соціально-психологічні дослідження серед викладачів загальноосвітніх навчальних закладів, тому писала я диплом прямо в офісі на роботі. І що Ви думаєте? - За 2 тижні я успішно захистилася, отримала свій червоний диплом магістра соціології й  жодного разу не пошкодувала про свій вчинок! А вже з першої повноцінної заробітної плати придбала собі в подарунок високі чоботи з гострим носиком на kitten hill зі шкіри під крокодила)) Ох, як же шкодую зараз, що не зберегла їх...

Навіть з майбутнім чоловіком ми зійшлися на спільній любові до моди та шопінгу. Тільки вдвох ми максимально ефективно та швидко ходили на шопінг, допомагали один одному при виборі найкращих позицій та ідеальної посадки речей по фігурі, адже найкраще знали один одного та свої гардероби. З нас двох вийшла ідеальна команда! 

Але я все ще працювала соціологом та навіть не думала змінювати професію, доки чоловік не змінив роботу, і нам не довелося переїхати жити з Києва до Львова. Звичайно довелося попрощатися з офісною роботою та шукати щось нове на новому місці. Але на той момент у Львові не було соціологічних центрів, про віддалену роботу ще ніхто і не знав, а працювати аби кимось чи аби просто працювати не було бажання та потреби. Я пішла на пошуки себе)) і зупинилась на в'язанні! Сам процес дуже затягнув мене, в'язала вдень і вночі у власне задоволення, почала брати замовлення - черга в якийсь момент стала на 3 місяці вперед! Співпрацювала з багатьма українськими шоурумами та відкрила онлайн магазин на Etsy, хотіла вже набирати команду у поміч, але... Через кілька років нам по роботі чоловіка знову потрібно було переїхати, але вже в іншу країну...

В Бухаресті (Румунія) я продовжувала в'язати, але лише для онлайн магазину. Якось випадково наштовхнулася на один Ютуб канал про стиль та моду і на одному диханні переглянула усі відео поки в'язала черговий светр! Так почалося моє глибоке захоплення модою. А далі пішло-поїхало: модні журнали та сайти, топові іноземні блогери (на українських майже не підписана), покази відомих брендів, вивчення нових колекцій, прогнозування трендів, корисні пости для аудиторії Instagram.

В результаті після повернення у Львів вже остаточно вирішила йти вчитися на персонального стиліста, бо відчувала, що це точно моє, а багато людей запитувало про мої послуги зі стилістики, а я морально не могла їх надавати без відповідного диплома. Так потрапила на перші курси "Персонального стиліста" від Selfish school Ніки Гук, з'явилися перші клієнти та робота захопила! 


 Приклади різних стилізацій образів з речей мого особистого гардероба